Jaką biżuterię założyć na różne okazje?

Jaką biżuterię założyć na różne okazje

Z pewnością zdarzyło ci zastanawiać jakie kolczyki, jaki pierścionek, jaki łańcuszek założyć na daną imprezę. Mogę cię zapewnić, że taki dylemat przed wyjściem z domu ma praktycznie każda kobieta, bo wiadomo, że chcemy wyglądać jak najlepiej i bardzo dobrze się prezentować, lecz to czasami nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać. Ale pamiętajcie, że człowiek najlepiej uczy się błędach.

Jak popełniłam największy życiowy błąd, jeśli chodzi o dobór odpowiedniej biżuterii?

Cała ta historia wydarzyła się już parę miesięcy temu, lecz mimo to chce wam ją opowiedzieć, bo uważam że może to nauczyć wiele kobiet i dziewczyn jak dobierać odpowiednią biżuterię do sytuacji. A więc sytuacja ta zaczęła się od tego, że kupiłam sobie nowe kolczyki, były duże i złote, czyli takie jakie od dawna chciałam sobie kupić, lecz żadne mi się nie podobały. Kiedy znalazłam te najpiękniejsze postanowiłam, że muszę w nich iść następnego dnia do szkoły. Akurat tak się złożyło, że następnego dnia w mojej szkole organizowany był apel i cała szkoła, w tym uczniowie i nauczyciele musieli przyjść w stroju apelowym. Wieczorem wybrałam sobie co ubiorę na ten szczególny dzień do szkoły. Kolczyki, które zakupiłam właśnie tego dnia i które postanowiłam ubrać następnego dnia do szkoły według mnie idealnie pasowały do zaplanowanego przeze mnie stroju i bardzo spodobało mi się połączenie białej koszuli, czarnej spódnicy i dużych złotych kolczyków.

Zadowolona z wczorajszego zakupu wstałam następnego dnia rano, pełna energii. Kiedy się ubrałam, pomalowałam i założyłam moje nowe i już ulubione kolczyki nie mogłam napatrzeć się w lustro. Zadowolona z tego jak wyglądam byłam chyba aż tak pierwszy raz w życiu, dlatego też dopisywał mi bardzo dobry humor. Na pierwszej lekcji mieliśmy apel a następnie udaliśmy się do klas i kontynuowaliśmy naukę. Po paru minutach drugiej lekcji do sali weszła Pani dyrektor i poprosiła mnie do swojego gabinetu. Kompletnie nie domyślałam się o co może chodzić, lecz poszłam. Pani dyrektor poprosiła mnie do swojego gabinetu, ponieważ uważnie przyjrzała mi się na apelu i uznała, że moje kolczyki nie są odpowiednie do dzisiejszej okazji a w szczególności do szkoły. Pani powiedziała mi również, że do szkoły powinnam nosić eegancką biżuterie i zapamiętam to sobie do końca mojego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *